Hakkımızda

Bölge’nin yerlisi ve işinin uzmanı firmamız RSL Turizmi tercih ederek, tarihi tarafsız ve gerçek bilgiler eşliğinde Çanakkale zaferimizi öğrenebilirsiniz.. Çanakkale bölgesine yapacağınız konaklamalarda anlaşmalı olduğumuz hotellerde sizler için rezervasyon yapabiliriz. Çanakkale bölgesinde faaliyet gösteren birçok otel ile anlaşmamız bulunmaktadır, sizler için ucuz fiyatlar ile rezervasyon yapabiliriz.. Çanakkale’ye tüm illerden uçak ile ulaşım sağlamak isteyen siz değerli misafilerimize uçak bileti temin edebiliriz.


Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Çanakkale Savaş Alanları,Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı, Truva Antik Kenti ve Assos ziyaretlerinizde tarih yolculuğunun keyfine varmak için işinin profesyoneli olan Turist Rehberleri ve Alan Kılavuzlarımız ile hizmetinizdeyiz. Bölgenin hakimi Rehberlerimiz eşliğinde unutulmaz bir gezi sizleri bekliyor …


Çanakkale Şehitlikler ve Savaş Alanları Alan Kılavuzluğu Hizmeti

Çanakkale Alan Tarihi Alan Başkanlığı sınırları içerisinde yer alan şehitlikler ve savaş alanlarına düzenleyeceğiniz gezilerde size mihmandarlık edebilecek, alan kılavuzu kadromuz ile sizlerin 7/24 saat hizmetinizdeyiz. Alan kılavuzlarımız bölgenin yerlisi, uzun süredir bölgeye hizmet vermiş bilgili ve deneyimli görevlilerdir.

Dilerseniz Profesyonel Rehberlik hizmeti ve Alan kılavuzluğu Hizmetinden faydalanabilirsiniz.